Szablony stron internetowych

Oferowane przez nas szablony to gwarancja najwyższej jakości. Już teraz skorzystaj z oferty szablonów stron internetowych w firmie Friqtechnology i buduj wizerunek firmy w internecie przy współpracy ze specjalistami.

Sprawdź ofertę lub porozmawiaj z nami
szablony stron www
tanie szablony stron internetowych

Nowoczesne szablony stron internetowych
dla Ciebie i Twojej działalności
Wygląd Twojej witryny pełni kluczową rolę - dostarcza użytkownikowi poszukiwanych informacji, zachęca do skorzystania z oferty i pełni funkcję reprezentacyjną firmy. Pozytywne wrażenia odwiedzających pozwalają na pozytywne zapamiętanie marki, co wpływa na decyzję o skorzystaniu z oferty.

Oferujemy najwyższej jakości szablony stron internetowych przygotowane wprost dla Twojej branży. Znamy kluczowe zasady projektowania funkcjonalnych witryn internetowych oraz stosujemy własne, sprawdzone metody - wszystko w celu stworzenia profesjonalnych projektów dostosowanych do Twoich potrzeb.

Korzystając z oferty szablonów stron internetowych w firmie Friq nie musisz martwić się o jej jakość - lata doświadczenia w tworzeniu projektów światowej klasy oraz doskonała znajomość panujących trendów pozwala nam przygotować projekt spełniający wszystkie oczekiwania.

szablony stron www na zamówienie

Szablony stron WWW

Przygotujemy wygląd strony dostosowany specjalnie do Twojej branży. Zastosujemy kolorystykę związaną z Twoją branżą.

Umiejętnie rozmieścimy położenie elementów skupiając się na maksymalizacji użyteczności, przez co odwiedzający łatwo i szybko dotrą do poszukiwanych informacji.

tanie szablony

Najwyższej jakości grafiki

Grafika na stronie internetowej działa na wyobraźnię odwiedzającego - ludzkie oczy przywiązują większą wagę do zdjęć, niż do tekstu.

Dzięki współpracy z czołowymi światowymi dostawcami grafik, umieścimy na Twojej stronie profesjonalne fotografie zwracające uwagę komponując się z informacjami.

szablony wordpress

Copywriting

Odwiedzający Twoją stronę znaleźli się na niej nie bez powodu - chcą dowiedzieć się więcej o Tobie i Twojej działalności.

Zapełnimy szablon strony internetowej treścią opisującą Twoją działalność oraz zachęcającą do skorzystania z oferty. Umieścimy na niej informacje, których mogą szukać odwiedzający.

responsywne szablony www
Wersja na urządzenia mobilne

Coraz większa część ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych - telefonów czy tabletów. Stale rosnący trend pokazuje, że procent ruchu mobilnego będzie tylko większy.

Tworzone przez nas szablony stron www są wyposażone w technologię RWD, dzięki której wygląd strony dostosowuje się do wielkości ekranu, co pozwala na łatwe poruszanie się po witrynie.

szablony html
Optymalizacja

Dostarczane przez nas szablony stron internetowych są odpowiednio zoptymalizowane pod kątem wydajności - zawartość strony będzie szybciej wyświetlana.

Nie zapominamy o wadze wyszukiwarek internetowych. Dostosowujemy szablony stron www do wytycznych wyszukiwarek w celu optymalnej indeksacji zawartości.

Szablony www realizujące cele

Każda strona internetowa ma realizować zamierzone cele - odwiedzenie sklepu, dokonanie zakupu, zapisanie się na listę subskrybentów czy wykonanie telefonu.
Tworząc szablon strony www dla Ciebie skupiamy się na odpowiednim zoptymalizowaniu układu elementów, co pozwala maksymalizować współczynnik realizacji celu.

cennik szablonów www

Szablony stron WWW na zamówienie

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się znami telefonicznie lub wypełniając formularz i przedstaw swoje oczekiwania. Przygotujemy kompeksową wycenę projektu wraz z zaleceniami w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Potrzebujesz kompleksowej strony internetowej?
Jeżeli potrzebujesz nie tylko szablonu, ale także serwera WWW do utrzymania strony, domeny, konfiguracji oraz całodobowego wsparcia, skorzystaj z naszej oferty kompleksowych stron internetowych. Dowiedz się więcej >

Szablon WWW
Cena indywidualna
  • Wygląd dostosowany do branży
  • Najwyższej jakości grafiki
  • Zapełnienie treścią
  • Optymalizacja
  • Wieczyste prawo użytkowania
Poproś o wycenę szablonu strony internetowej
Jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach oferty stron internetowych firmy Friq. Doradzimy przy wyborze usługi spełniającej wszystkie Twoje oczekiwania oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Skontaktuj się z nami