strony internetowe dla firm

O nas

Dowiedz się więcej o naszej firmie!

zlecę wykonanie strony www

O nas - strony internetowe Friq

Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem wszelkiego typu oprogramowania opartego na technologiach webowych. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z czołowymi dostawcami infrastruktury na świecie oraz dostęp do najnowszych technologii pozwalają nam tworzyć nowoczesne rozwiązania, które spełnią wymagania rynku XXI wieku. Jednym z podstawowych celów firmy jest kompleksowa oferta - dlatego świadczymy usługi z zakresu m.in. tworzenia szablonów stron internetowych, hostowania serwerów www, konfiguracji i utrzymania domen, optymalizacji wydajności, podwyższenia zabezpieczeń czy dostosowania do wyszukiwarek. Realizujemy zamówienia zarówno dla małych i średnich firm lokalnych, jak i korporacji pomagając przy zdobywaniu nowych klientów oraz budowaniu marki.

Nasze cele

Najwyższa jakość

Cały czas staramy się oferować usługi najwyższej jakości korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań - pozwoli Ci zdobyć znaczącą przewagę nad konkurencją i zachęci klientów do skorzystania z oferty.

Oferowanie kompleksowych usług

Korzystając ze zdobytej wiedzy oferujemy usługi szeroko związane ze stronami internetowymi. Kompleksowe działania mają dużą szansę skutecznie poprawić Twoją pozycję na rynku.

Nieprzerwany rozwój

Pomimo używania nowoczesnych technologii nieustannie staramy się iść naprzód implementując coraz nowsze elementy oraz świadcząc usługi niedostępne u innych firm.

Dlaczego my?
Oferta dla każdego

Poprzez atrakcyjne ceny oraz odpowiednie dostosowanie ofert, nasze oferty skierowane są zarówno do małych lokalnych firm, jak i dużych korporacji.

Odpowiednio doradzimy przy wyborze najbardziej optymalnej oferty. Bez przeszkód stworzymy też oddzielną, dostosowaną do Ciebie, jeżeli będzie taka potrzeba.

Szybka realizacja

U nas nie ma długich terminów. Do pracy przystępujemy niemalże natychmiast po złożeniu zamówienia - cenimy Twój czas.

Łatwy kontakt

Każdy klient ma do dyspozycji bezpośredni, nieprzerwany kontakt z programistą. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania w każdym momencie.

Nie ma rzeczy niemożliwych

Zamieścimy na Twojej stronie takie elementy, jakie sobie zażyczysz. Nie ma granic.

zamów stronę internetową
Profesjonalność to też odpowiedzialność.

Do każdego projektu podchodzimy profesjonalnie - tworząc dla Ciebie stronę internetową bierzemy odpowiedzialność za jej jakość, dlatego zależy nam na jej odpowiednim wykonaniu. Dołożymy wszelkich starań, by wykonana przez nas strona internetowa była Twoją nową wizytówką, z której będziesz dumny.

Zadaj nam pytanie
dobre strony internetowe
Dobra strona, czyli jaka?

Stosujemy się do złotych zasad web designu oraz własnych sprawdzonych metod, przez co nasze projekty są unikatowe. Odpowiednio dobrane i połączone kolory, układ elementów, cienie, profesjonalne grafiki, funkcjonalność, tematyczny tekst sprawiają, że odwiedzający nie tylko bez problemu znajdzie interesujące go elementy ale też pozytywnie zapamięta markę.

strony www do firmy
Zdobądź przewagę

W XXI wieku samo posiadanie strony internetowej nie wystarczy. Jeżeli chcesz przebić się przez konkurencję, potrzebujesz ich wyprzedzić. Strony internetowe przez nas tworzone są odpowiednio zoptymalizowane pod Twoją działalność, by maksymalizować użyteczność i realizować Twoje cele.

jaka firma do stron internetowych
Nie tylko strony internetowe

W zależności od wybranej oferty w cenie wykonujemy wiele innych pobocznych usług, które pomogą klientom znaleźć Twoją działalność. Kompleksowe działania nad witryną to początek budowania marki w internecie.

Skorzystaj z darmowej wyceny
Darmowa wycena

lub skontaktuj się z nami!