Google My Business

Dodanie Twojej firmy do Google My Business pozwoli Ci dotrzeć do nowych klientów. Twoja wizytówka pojawi się, gdy ktoś będzie szukać w pobliżu firmy takiej, jak Twoja.

google moja firma

Czym jest Google Moja Firma?

Jest to ogólnodostępna, darmowa usługa do zarządzania wizerunkiem Twojej firmy w wynikach wyszukiwania Google. Odwiedzający będą mieć dostęp do postawowych informacji, takich jak kontakt, lokalizacja czy godzina otwarcia.

Klienci od tego momentu będą mogli zamieszczać opinie na Twojej wizytówce. Pozwoli to przyszłym odwiedzającym lepiej poznać jakość oferowanych przez Ciebie usług.

Po poprawnym skonfigurowaniu będzie pokazywać się nad zwykłymi stronami internetowymi, co pozwoli łatwiej znaleźć Twój biznes w lokalnych wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie lokalne

Konfiguracja Google Moja Firma

Opcja stworzenia Wizytówki w Google, jej konfiguracja, optymalizacja oraz połączenie ze stroną internetową wchodzą w skład oferowanych przez nas usług, takich jak strony statyczne, blogi czy sklepy internetowe.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że przeprowadzone prace będą wykonane poprawnie, co pozwoli odpowiednio wykorzystać potencjał usługi GMB na rynku lokalnym.

Sprawdź naszą ofertę