background
Najwyższej klasy sklepy internetowe
generujące sprzedaż

Skorzystaj z naszej oferty dziś i odbierz 20% rabatu

Sklepy online Strony WWW
Sprawdź naszą ofertę

Posiadamy szeroki wybór usług z zakresu tworzenia sklepów i stron internetowych, które spełnią wszystkie oczekiwania dzisiejszego rynku.

Oferta
Otrzymaj darmową wycenę

Korzystając z krótkiego formularza opowiedz nam o swoich wymaganiach i otrzymaj wycenę w ciągu 24 godzin - w pełni darmową oraz niezobowiązującą.

Wycena

Sklepy internetowe, strony WWW
systemy dedykowane

Zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych sklepów internetowych zoptymalizowanych pod kątem sprzedaży, stron internetowych a także oprogramowania dedykowanego opartego na technologiach webowych.
Oferujemy wiele usług, które pomogą Ci zaistnieć w internecie.

Na co dzień zajmujemy się realizacją zleceń dla najbardziej wymagających klientów - średnich i dużych firm o zasięgu międzynarodowym, dostarczając najwyższej jakości rozwiązania e-commerce, sukcesywnie zwiększając sprzedaż usług i produktów.

sklepy internetowe na zamówienie

Sklepy internetowe

Wykonamy funkcjonalny sklep internetowy, który zachęci Twoich klientów do dokonania zakupu. Dostosujemy kolorystykę, grafiki oraz układ elementów specjalnie pod Twoją branżę, aby zakupy były przyjemne i proste.

Sklepy internetowe
tworzenie stron internetowych na zamówienie

Strony internetowe

Oferta specjalnie przygotowana dla małych i średnich firm poszukujących nowych klientów. Statyczne strony internetowe są wizytówką firmy w internecie - przedstawiają najwazniejsze informacje i pozwalają łatwo dotrzeć do Twoich produktów.

Tworzenie stron internetowych
blogi na zamówienie

Blogi

Lubisz dzielić się swoją pasją z innymi? Przygotujemy dla Ciebie profesjonalnego bloga wraz z systemem zarządzania treścią, dzięki czemu dodanie nowego posta będzie proste jak nigdy dotąd, a odpowiednia optymalizacja pozwoli czytelnikom łatwiej Cię znaleźć.

Blogi
dedykowane systemy na zamówienie
Dedykowane systemy

Potrzebujesz autorskiego oprogramowania stworzonego wprost dla Twojej firmy? Stworzymy system posiadający wszystkie potrzebne funkcje, będzie wydajny, bezpieczny i dostępny z każdego miejsca. Tylko dla Ciebie.

Dedykowane systemy
To nie wszystko!

Od początku istnienia firmy naszym celem było świadczenie kompleksowych usług, bo właśnie całościowa praca nad stroną internetową daje najlepsze efekty.Domeny

Twoja strona internetowa będzie posiadać swoją własną, unikalną nazwę. Oferujemy wiele rozszerzeń, takich jak .pl, .eu czy .com.

Więcej o domenach
Serwery WWW

Pliki przechowamy na naszych wydajnych serwerach z superszybkimi dyskami SSD, przez co strona będzie bezpieczna i szybka.

Więcej o serwerach
Szablony stron WWW

Przygotowujemy nowoczesne i profesjonalne szablony stron stosując złote zasady oraz własne, sprawdzone metody projektowania.

Więcej o szablonach stron WWW
Optymalizacja

Poprzez wykorzystywane technologie zoptymalizujemy Twoją stronę, aby ładowała się jeszcze szybciej. Nie pozwolimy Twoim klientom czekać.

Więcej o optymalizacji
Certyfikaty SSL

Bezpieczeństwo Twoich klientów to podstawa. Szyfrowane połączenia pozwolą na przesyłanie danych oraz wzbudzą większe zaufanie wśród odwiedzających.

Więcej o bezpieczeństwie
Dostosowanie pod SEO

Indeksacja Twojej strony w wyszukiwarkach to pierwszy krok umożliwiający znalezienie Cię w internecie i zdobycie przewagi nad konkurencją.

Więcej o optymalizacji SEO
Narzędzia analizy

Zbieraj informacje o odwiedzających w usłudze Google Analytics. Pozwól sobie poznać potrzeby swoich klientów, aby móc lepiej dostosować ofertę.

Więcej o Google Analytics
Opieka nad stroną

Zaopiekujemy się Twoją stroną przez 7 dni w tygodniu. Wprowadzimy zmiany na Twoje życzenie. Będziemy monitorować status działania 24 godziny na dobę.

Więcej o usłudze opieki
technologia RWD

W XXI wieku coraz więcej osób korzysta ze smartfonów. Tworzone przez nas strony są dostosowane do urządzeń mobilnych, aby korzystanie było równie proste.

Więcej o RWD
background
Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Korzystając z naszych usług masz nieprzerwany dostęp do całej swojej zawartości. Wykonane przez nas strony internetowe i systemy dają Ci wieczyste prawo do użytkowania.

Poproś o wycenę Za darmo!
Jak działamy?

strony www tanio
 1. 1
  Rozmowa oraz szczegółowa wycena

  Po omówieniu szczegółów wyglądu i funkcjonalności wyceniamy projekt oraz przekazujemy informacje o terminie.

 2. 2
  Przygotowanie pierwszej wersji

  W krótkim czasie przygotowujemy projekt, który przekazujemy Tobie, abyś zgłosił wszelkie zastrzeżenia i uwagi. Na bieżąco informujemy o stanie realizacji.

 3. 3
  Finalizacja pracy nad wyglądem strony internetowej

  Wprowadzamy zaproponowane przez Ciebie zmiany do finalnej wersji strony internetowej. Przystępujemy do dalszych działań w zależności od oferty.

image
Korzystając z naszych usług
wspierasz akcję Pajacyk.

Część dochodów firmy Friq co miesiąc przekazywana jest na rzecz Pajacyka - programu dożywiania dzieci w szkołach organizowanego przez Polską Akcję Humanitarną (PAH).

Sprawdź naszą ofertę